Kancelaria NotarialnaMagdalena Krok-Ordys

Godło

O kancelarii

Notariusz Magdalena Krok – Ordys posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług notarialnych, co zapewnia wszystkim klientom jej Kancelarii Notarialnej pełne bezpieczeństwo obrotu, prowadzonego zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz z poszanowaniem wszelkich zasad Kodeksu etyki zawodowej Notariusza.

Kancelaria Notarialna Magdaleny Krok - Ordys świadczy usługi, które w zakresie kompetencji notariuszy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej są zgodne z Ustawą Prawo o notariacie.

Magdalena Krok –Ordys jest notariuszem w pełni godnym Państwa zaufania, świadczącym merytoryczną pomoc przy sporządzaniu wszelkich czynności notarialnych. Jednocześnie informujemy, że udzielanie porad w ramach przygotowania czynności notarialnych jest świadczone przez kancelarię bezpłatnie.

Siedziba Kancelarii Notarialnej zlokalizowana jest w Krakowie, nieopodal Ronda Mateczny, w nowoczesnym oraz znanym większości mieszkańcom Krakowa kompleksie biurowym pod nazwą BUMA SQUARE BUSINESS PARK na ulicy Wadowickiej 6. Lokal Kancelarii znajduje się na parterze budynku (części frontowej – wejście główne nr 10), bez żadnych barier architektonicznych w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. Ta doskonała lokalizacja kancelarii notarialnej umożliwia swobodny dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Urząd Skarbowy Kraków - Podgórze oraz Izba Skarbowa w Krakowie. Przed budynkiem, w którym położona jest Kancelaria Notarialna Magdaleny Krok- Ordys znajduje się wygodny parking dla pojazdów klientów Kancelarii Notarialnej.

Uprzejmie informujemy, że Kancelaria zwraca stronom czynności notarialnych koszty parkowania samochodów na parkingu położonym przed budynkiem BUMA SQUARE BUSINESS PARK w Krakowie.

Kancelaria notarialna Magdaleny Krok - Ordys jest czynna w dni powszednie od godziny 8.30 do 16.30. Istnieje oczywiście możliwość umówienia spotkania w innym, bardziej dogodnym dla Państwa terminie, po uprzednim uzgodnieniu tej kwestii z notariuszem.

Dane
teleadresowe

Kancelaria notarialna
Magdalena Krok-Ordys

Buma Square Business Park
ul. Wadowicka 6
30-415, Kraków

kom. 501 834 882
tel. 12 296 49 80, 607 361 435

e-mail:

Godziny
otwarcia

poniedziałek - piątek: 8.30 -16.30

Istnieje możliwość spotkania w innym, bardziej dogodnym dla Państwa terminie, po uprzednim uzgodnieniu tej kwestii z notariusz Magdaleną Krok - Ordys. W wyjątkowych sytuacjach spotkanie z notariuszem może odbyć się w soboty i niedziele.

Mapa
dojazdu

Mapa dojazdu

Kancelaria notarialna jest dogodnie skomunikowana z dzielnicami Kurdwanów, Podgórze, Wola Duchacka, Bieżanów, Borek Fałęcki, Łagiewniki oraz Ruczaj.

Parking
i zwrot opłat

Uprzejmie informujemy, że Kancelaria zwraca stronom czynności notarialnych koszty parkowania samochodów na parkingu położonym przed budynkiem BUMA SQUARE BUSINESS PARK w Krakowie.