Kancelaria NotarialnaMagdalena Krok-Ordys

Godło

Skontakuj się z kancelarią

Dowiedz się jak dojechać z podanej dzielnicy

Bieżanów

Dojazd do ulicy Wadowickiej z Bieżanowa położonego na południowym wschodzie Krakowa jest możliwy komunikacją autobusową (do ronda Matecznego) lub samochodem wzdłuż ulicy Wielickiej a następnie Kamieńskiego.

Borek Fałęcki

Dojazd do biurowca Buma Square z Borku Fałęckiego jest niezwykle prosty dzięki bezpośrednim połączeniom tramwajowym. Można również bardzo szybko dostać się do nas samochodem jadąc wzdłuż Zakopianki i ul. Wadowickiej.

Kurdwanów

Kurdwanów jest dzielnicą dogodnie skomunikowaną z całym Krakowem. Do Buma Square Business Park najlepiej dostać się jadąc ulicą Turowicza lub komunikacją miejską (połączenia autobusowe i tramwajowe).

Podgórze

Nasza kancelaria znajduje się na terenie krakowskiej dzielnicy Podgórze. Z pozostałymi częściami jest połączona licznymi liniami tramwajowymi oraz autobusowymi.

Ruczaj

Z Ruczaju do biurowca Buma Square Business Park najlepiej dojechać ulicą Brożka. Kursują tą trasą również liczne autobusy i tramwaje, dzięki czemu podróż nie zajmie więcej niż kilkanaście minut.

Wola Duchacka

Z Woli Duchackiej można do nas dojechać podobnie jak z Kurdwanowa ulicą Jerzego Turowicza bądź Henryka Kamieńskiego do ronda Matecznego. Tą drugą trasą jeżdżą również liczne autobusy MPK.

Łagiewniki

Łagiewniki znajdują się bardzo blisko naszej lokalizacji. Mogą Państwo w krótkim czasie dojść do naszej kancelarii kierując się wzdłuż ulic: Zakopianka i Wadowicka lub podjechać tramwajem.

Dane
teleadresowe

Kancelaria notarialna
Magdalena Krok-Ordys

Buma Square Business Park
ul. Wadowicka 6
30-415, Kraków

kom. 501 834 882
tel. 12 296 49 80, 607 361 435

e-mail:

Godziny
otwarcia

poniedziałek - piątek: 8.30 -16.30

Istnieje możliwość spotkania w innym, bardziej dogodnym dla Państwa terminie, po uprzednim uzgodnieniu tej kwestii z notariusz Magdaleną Krok - Ordys. W wyjątkowych sytuacjach spotkanie z notariuszem może odbyć się w soboty i niedziele.

Mapa
dojazdu

Mapa dojazdu

Kancelaria notarialna jest dogodnie skomunikowana z dzielnicami Kurdwanów, Podgórze, Wola Duchacka, Bieżanów, Borek Fałęcki, Łagiewniki oraz Ruczaj.

Parking
i zwrot opłat

Uprzejmie informujemy, że Kancelaria zwraca stronom czynności notarialnych koszty parkowania samochodów na parkingu położonym przed budynkiem BUMA SQUARE BUSINESS PARK w Krakowie.